W naszej szkole
rozwiniemy
potencjał
Twojego dziecka

Rekrutacja do klas 0 i 1 na rok szkolny 2024/25

Etapy rekrutacji:

1. Dni Otwarte

W trakcie Dni Otwartych w naszej szkole prezentujemy aktualną ofertę oraz infrastrukturę. Poniżej termin oraz formularz zapisów.

30.09.2023 (sobota)

10:00-12:00Formularz zapisów

 

30.09.2023 (sobota)

12:00-14:00Formularz zapisów

2. Warsztaty rekrutacyjne

Warsztaty rekrutacyjne są zajęciami adaptacyjnymi dla kandydatów na uczniów, prowadzonymi przez nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i wychowawców świetlicy. Ich celem jest zapoznanie dzieci ze środowiskiem szkolnym. Każde spotkanie poświęcone jest innej tematyce. Udział w nich nie jest obowiązkowy i nie ma wpływu na wynik procesu rekrutacyjnego. Terminy warsztatów rekrutacyjnych i zapisy:

21.10.2023 (sobota)Szczegóły oraz zapisy

18.11.2023 (sobota)Szczegóły oraz zapisy

16.12.2023 (sobota)Szczegóły oraz zapisy

3.02.2024 (sobota)Szczegóły oraz zapisy

* Karty ćwiczeń

Uprzejmie informujemy o możliwości zakupu kart ćwiczeń (forma: e-book, karty wysyłane są wyłącznie w formie elektronicznej) dla:
– przedszkolaka pt. „Idę do zerówki”
lub
– zerówkowicza pt. „Idę do pierwszej klasy”.

Publikacje zawierają kolorowe karty ćwiczeń przygotowane przez nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej oraz psychologów pracujących w naszej szkole.
Z ich pomocą będą mogli Państwo sprawdzić, jak dziecko radzi sobie z zadaniami z zakresu rozwoju mowy, percepcji wzrokowej i słuchowej, grafomotoryki i motoryki małej, kompetencji społecznych, myślenia logicznego oraz sprawności motorycznej.
Właśnie tego rodzaju ćwiczenia robimy z dziećmi podczas rozmowy kwalifikacyjnej do naszej szkoły, więc ich wcześniejsze wykonanie z pewnością oswoi dziecko z przebiegiem procesu rekrutacji.

W przypadku zainteresowania zakupem serdecznie prosimy o taką informację na adres e-mail: j.szyszkowska@fundacjaszkolna.edu.pl wraz określeniem tytułu kart ćwiczeń (jak wyżej) oraz przesłaniem potwierdzenia wpłaty.
Koszt: 100 zł.
Fundacja Szkolna
Ul. Obrzeżna 12a
02-691 Warszawa
Nr rachunku bankowego: 06 1540 1102 2001 5702 7764 0001 (Boś Bank S.A.)
Tytułem: karty ćwiczeń, tytuł kart ćwiczeń, imię i nazwisko dziecka.

3. Rozmowy kwalifikacyjne

Rozmowy kwalifikacyjne mają wpływ na wynik procesu rekrutacyjnego. Szczegóły w Regulaminie. Terminy rozmów kwalifikacyjnych (jeden termin do wyboru przez Rodzica) i zapisy:

7-17.02.2024Formularze zapisów

Udział w procesie rekrutacji oznacza zapoznanie się z Regulaminem rekrutacji i jego akceptację.

4. Ogłoszenie wyników

IndywidualnieInformacja przekazywana przez Sekretarza Szkoły, zgodnie z Regulaminem, za pośrednictwem wiadomości e-mail.

7 dni roboczych od uzyskania informacji o wynikachMożliwość zwrócenia się przez Rodzica z pisemną prośbą do Szkoły o sporządzenie informacji zwrotnej dot. przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej. Prawo to przysługuje wyłącznie kandydatom niezakwalifikowanym. Informacja zwrotna zostanie przesłana w terminie 7 dni roboczych na adres e-mail Rodzica podany w formularzu. Zgłoszenia: j.szyszkowska@fundacjaszkolna.edu.pl

3 dni robocze od dnia uzyskania indywidualnej informacji o wynikachOstateczny termin na złożenie umowy o świadczenie usług edukacyjnych oraz uiszczenie opłaty rekrutacyjnej.

Rekrutacja uzupełniająca

Prowadzimy rekrutację uzupełniającą. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt.

Regulamin

Kontakt

    Wysyłając wiadomość, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych na zasadach określonych w polityce prywatności.