Zajęcia sportowe na medal

W zdrowym ciele zdrowy duch – to stare, ale jakże aktualne powiedzenie jest dla nas motywacją, aby na wszelkie sposoby promować w naszej szkole sport. Nasi uczniowie mogą wybierać z szerokiej oferty zajęć sportowych, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie i czerpać radość z aktywności fizycznej.

W szkole mamy boisko i małą salę gimnastyczną. Dodatkowo korzystamy z obiektów zewnętrznych takich jak pływalnia, hala sportowa i ścianka wspinaczkowa. Prowadzimy sekcję piłkarską i pływacką. W ramach zajęć dodatkowych uczniowie mają możliwość uczęszczania między innymi na judo, tenis, szermierkę, zajęcia relaksacyjno-wzmacniające czy zumbę. Oferujemy też gimnastykę korekcyjną i dwujęzyczne zajęcia sportowe z jej elementami.

Wielu z naszych uczniów odkrywa w sobie sportowe pasje. Szkoła umożliwia im start w zawodach, na przykład pływackich czy sportów zimowych. Od lat nasi uczniowie odnoszą w nich sukcesy! Wspieramy ich, motywujemy i niezwykle cieszymy z ich wygranych! Ale nigdy nie zapominamy, że najważniejsza w sporcie jest dobra energia!