Świetnie uczymy angielskiego. Skąd to wiemy? Bo widzimy, jakie postępy robią nasi uczniowie! Ale to nie tylko nasza opinia. Właśnie otrzymaliśmy certyfikat Cambridge English Preparation Centre, który potwierdza, że doskonale przygotowujemy uczniów do egzaminów Cambridge English Qualifications. To uznawane na całym świecie egzaminy, przeprowadzane na różnych poziomach zaawansowania. Zdanie takiego testu, jest zaświadczeniem, że znamy język angielski na konkretnym poziomie.

Certyfikat, który otrzymała Fundacja Szkolna, to potwierdzenie, że nasza praca przynosi wymierne efekty. W minionym roku szkolnym ponad 30 naszych uczniów przystąpiło do Cambridge English Qualifications. W ten sposób znaleźliśmy się w elitarnym gronie najbardziej cenionych przez Cambridge University Press & Assessment Centrów Przygotowawczych (Preparation Centre), czyli certyfikowanych ośrodków oferujących przygotowanie do testów Cambridge English. Wierzymy, że z każdym rokiem przybywać będzie uczniów naszej szkoły gotowych podjąć wyzwanie, jakim są egzaminy Cambridge English Qualifications.