Cóż to było za wydarzenie! Bardzo miło nam ogłosić, że w tegorocznej Nocy Muzeów Fundacji Szkolnej wzięło udział ponad 250 zwiedzających.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w akcję nauczycieli, pracowników Fundacji Szkolnej oraz naszych wolontariuszy. Dziękujemy również partnerowi wydarzenia – firmie Skriware, patronom medialnym – Warsaw City info, Informator Stolicy, Magazyn Dzieci + Mama W Sam Raz, rodzicedzieci.pl, a także Miastu Stołecznemu Warszawie i oczywiście wszystkim osobom, które odwiedziły nas w sobotę. Spędziliśmy naprawdę niesamowity wieczór – pełen sztuki, pasji, nauki oraz zabawy.

Zdjęcia z wydarzenia dostępne będą na naszych profilach na Facebooku oraz Instagramie.