Dzieci uczestniczyły w różnych ciekawych zajęciach, których motywem przewodnim była złota polska jesień. Dziękujemy wszystkim za obecność i zapraszamy na kolejną, listopadową edycję.

W sobotę 16 października w naszej szkole odbyły się pierwsze warsztaty rekrutacyjne dla kandydatów na uczniów klas „0” i „1” w roku szkolnym 2022/2023. Tematem październikowego spotkania była tytułowa „Złota Jesień”.

Podczas gdy Rodzice mogli wysłuchać wykładu zatytułowanego „Misja Szkoła – Jak przygotować dziecko i siebie”, ich pociechy uczestniczyły w kreatywnych zajęciach. Dzieci odkrywały, jak prezentują się pod mikroskopem jesienne skarby, wykonywały prace plastyczne i ćwiczyły język angielski. Nie zabrakło również zabaw ruchowych w naszej „Harcówce”. Pod koniec warsztatów w salach pojawiła się maskotka naszej szkoły, która chętnie przybijała ze wszystkimi piątki.

Dziękujemy wszystkim za obecność. Następne warsztaty rekrutacyjne odbędą się 20 listopada – szczegóły już niebawem. 

Galeria zdjęć