Duży sukces reprezentantów naszej szkoły w zawodach wioślarskich. Brawo!

22 września 29-osobowa reprezentacja naszej szkoły walczyła w zawodach: Wioślarski Tytan Warszawy. Imprezę uświetnili olimpijczycy: Marcin Brzeziński (także mistrz świata) i Maria Wierzbowska (wicemistrzyni świata) oraz Joanna Dorociak (mistrzyni Europy). Uczniowie SP. 20 zdobyli puchar za drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej szkół, a ponadto odnieśli wiele sukcesów indywidualnych. Poniżej wyniki oraz galeria zdjęć:

Dziewcznki z klas 5:
1 miejsce – Klara D. (5c)
4 miejsce – Weronika G. (5a)

Dziewczynki z klas 6:
1 miejsce – Wiktoria G. (6a)
4 miejsce – Milena G. (6a)

Chłopcy z klas 6:
3 miejsce – Mikołaj P. (6a)
5 miejsce – Radek P. (6a)

Dziewczynki z klas 7:
5 miejsce – Mela K. (7c)

Chłopcy z klas 7:
1 miejsce – Dawid F. (7d)
2 miejsce – Jan P. (7a)
3 miejsce – Staś W. (7c)
5 miejsce – Mateusz Ł. (7b)

Chłopcy z klas 8:
2 miejsce – Jan M. (8b)